1 7109 листопада у районному будинку культури  зібралися  працівники культури  та майстри народного мистецтва аби відсвяткувати своє професійне свято. Тож в залі було багатолюдно, адже Лубенщина багата народними талантами і саме вони - майстри «пісні, танцю, гумору, віршів»  піднімають настрій, звеселяють душу та  дарують мешканцям Посульського краю  низку незабутніх вражень.

До  присутніх  звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  Людмила Пазенко, яка двадцять років присвятила  справі  розвитку культури в районі. За її безпосередньої підтримки  проходили культурні заходи, Дні села, здобували  перемоги у численних конкурсах  колективи художньої самодіяльності. Людмила Пазенко дякувала колегам за співпрацю, за бажання  працювати, дарувати  позитивні емоції та робити все можливе аби збагачувалася  і примножувалася духовна скарбниця Лубенщини.

Самовідданість Людмили Пазенко, а також  працівників клубних, бібліотечних закладів високо оцінив голова районної ради Олександр Темченко. Він побажав  лубенцям завзяття, творчого горіння за для розквіту  рідного краю.

Ряд вітань пролунало з вуст заступника голови райдержадміністрації Тетяни  Сергієнко.

За високий професіоналізм, збереження та примноження народних традицій рідної землі, багатогранну творчу працю на теренах духовності Лубенського краю та з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено Віктора Гришу, керівника народного аматорського чоловічого вокального ансамблю Лубенського районного будинку культури; Світлану Костюк, директора Вовчицького сільського будинку культури; Світлану Лагуту, директора Калайдинцівського сільського будинку культури; Наталію Ляшенко, директора Засульського сільського будинку культури; Тетяну Матяш, художнього керівника Тернівського сільського будинку культури; Анатолія Мисляя, соліста художньої самодіяльності Новооріхівського сільського будинку культури; Інну Овчаренко, завідувача сектору з основного виду діяльності Лубенського районного будинку культури; Світлану Бантєєву, прибиральникаслужбових приміщень Вовчицького  сільського будинку культури; Євгена Щербака, водія Лубенського районного будинку культури.

3 448

Святковий нас трій дарували усім  виступи народний аматорський ансамбль «Хорошчанка», зразковий аматорський колектив фольклорного танцю «Перлина», зразковий аматорський колектив фольклорного танцю «Перлина», лялькова студія «Гостинець», циркова студія «Маска», колектив східного танцю «Аміра», Анатолій Мисляй, Віталій Мороз, Іван Васик, Оксана Василенко з донькою Катрусею, Наталія Ляшенко,  та багато інших.