11111111111111-----------000000000001 жовтня педагогів Лубенщини, сіячів доброго, мудрого, вічного, очільники району вітали з професійним святом – Днем працівників освіти. Захід відбувся у районному будинку культури, де у переповненій залі зібралися працівники навчальних закладів, а також усі, хто причетний до учбового процесу аби насолодитися номерами художньої самодіяльності, а також почути на свою адресу ряд вітань від тих, хто цінує учительську працю.

Тож щирі слова пегагогам Лубенщини виголосила начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь. Вона згадала у своєму виступі як корифеїв освіти так і молодих педагогів, серед яких Альона Семененко, Тамара Рудик, Юлія Журавель, Людмила Галай, Юлія Гончаренко, Юлія Барбелюк, Аліна М’якота – усі вони нещодавно стали на педагогічну ниву, але з гідністю йдуть по цій стежині. Начальник відділу освіти подякувала за працю усім, хто організовує та забезпечує учбовий процес, а кращим з кращих вручила грамоти відділу освіти.

Про відданість, любов до дітей, самопожертву говорила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, побажавши педагогам наполегливості, творчих звершень на благо району.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти району та з нагоди Дня працівників освіти Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено: Бажуліну Аллу Петрівну, вчителя української мови та літератури Новаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені П.М. Щербаня Лубенської районної ради, Баранова Олексія Анатолійовича, вчителя історії Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради, Єремієвського Юрія Анатолійовича, директора Вищебулатецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради, Карпенко Любов Василівну, вчителя історії Вовчицького ліцею Лубенської районної ради, Корніяченко Лідію Григорівну, вчителя української мови та літератури Засульської гімназії Лубенської районної ради; за сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти такими ж грамотами нагороджено: Чайку Ніну Іванівну, кухаря Новооріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені О.Г. Лелеченка Лубенської районної ради, Чечельницького Віктора Васильовича, водія шкільного автобуса Березотіцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради, Яковлєва Володимира Євгенійовича, завідувача господарства Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради.

Теплі слова вітань лунали з вуст голови Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмили Грицаєнко.

На аудиторію чекав незабутній концерт, подарований працівниками Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором Юлією Рак, сільським головою Березотіцької сільської ради Надією Білокур, подружжям Васильченків з Новооріхівки, Оленою Мацак з Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів та інші. Найбільшу мрію освітян здійснювали учні Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів, підготувавши для них мистецький подарунок, у якому демонстрували не лише свої таланти, а й говорили слова поздоровлень. Концертну програму для педагогів підготували зразковий ансамбль фольклорного танцю «Перлина», колектив східного танцю «Аміра», народний квартет «Гілея», народний жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця», Людмила Грицаєнко і Лариса Сай  та багато інших.

У педагогів попереду нові уроки, конкурси, конференції, презентації, тож залишається побажати їм творчих успіхів, вдячних, наполегливих учнів, які б прославляли наш край далеко за межами Полтавщини.