В тому числі, з початку року, до державного бюджету збір платежів склав понад 56,9 млн.грн., що в розрізі основних бюджетоутворюючих податків надходження становили: по податку на прибуток – 6,3 млн.грн.; по податку на додану вартість – майже 25,1 млн.грн.; рентній платі за користування надрами – 219,9 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб – майже 15,1 млн.грн.

До місцевих бюджетів платниками міста Лубен та Лубенського району за 8 місяців 2015 року сплачено платежів в сумі майже 90,6 млн. грн., що на 26,0 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. В тому числі: податку на доходи фізичних осіб - близько 42,7 млн. грн.; податку на майно - 25,3 млн. грн.; єдиного податку – 12,3 млн. грн.; акцизного податку – майже 7,0 млн. грн.; екологічного податку – 647,5 тис. грн.

Додаткові надходження коштів до місцевого бюджету дають можливість поліпшити соціально-економічний розвиток міста та району та збільшити заробітну плату працівникам бюджетної сфери (лікарі, вчителі тощо).