222222222222222222-----------------00000000000000000000000026 червня   у районній раді продовжила роботу позачергова 33 сесія районної ради, її провів голова районної ради Олександр Темченко. Участь у засіданні взяли голова райдержадміністрації Іван Дзус, обласний депутат Олександр Гриценко заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

Питання, які найбільше хвилювали депутатів і потребували серйозного вивчення - це ліквідація Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, реорганізація Мацківської, Снітинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Березівської, Нижчебулатецької, Пісківської загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Перед присутніми виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, яка проінформувала про зроблену роботу:  надруковано статтю в газеті про індивідуальне навчання, заслухано позицію батьків, проведено роботу з сільськими головами на території яких піднімалось питання реорганізації шкіл, проведено нараду щодо економії бюджетних коштів, оптимізації шкільної мережі. Свою чітку позицію у сесійній залі висловили сільські голови Шершнівської сільської ради Ігор Яременко, Вищебулатецької - Сергій Остапко, Снітинської – Василь Омелянець, Войнихівської – Григорій Сердюк в.о. голови виконавчого комітету Березівської сільської ради Віра Білошапка, директори шкіл, представники громад. Сільські голови запевнили, що якнайближчим часом будуть прийняті рішення про передачу бюджетних трансфертів на підтримку вищезгаданих загальноосвітніх закладів, тож питання одноголосно було знято з повістки денної.

Схвалено внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, з інформацією виступила начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

До аудиторії з депутатським запитом звернулася Вікторія Мартивська щодо доцільності функціонування науково-методичного центру. Вирішено доручити районній державній адміністрації створити комісію із залучення депутатів, громадськості  для вирішення цього питання.

3333333333----------000000000000000

Крім того, розглянуто депутатський запит Анатолія Савенкова про переведення шкіл на автономне ведення господарської діяльності та бухгалтерського обліку. Питання також буде докладно вивчено комісією.

Заслухано інформацію командира підрозділу громадського формування з охорони громадського порядку «Перша Лубенська сотня самооборони«СПАС» Руслана Ладики про потреби військовослужбовців шостої хвилі мобілізації, інформацію головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Тетяни Бутрим щодо Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».