11111------------22222222222222З нагоди Міжнародного дня захисту дітей малечі Вовчика подарували дитячий майданчик Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль сільської громади та спонсорської допомоги й всебічної підтримки ТОВ «Баришівська зернова компанія». Впродовж кількох місяців, згуртувавшись навколо перспективи зробити подарунок дітям, благодійники разом з мешканцями Вовчика крок за кроком відвойовували у чагарників місце для дитячої мрії. І ось початок літа 96 малюків з кількох прилеглих вулиць зустрічають на новому ігровому дитячому майданчику. Задовго до початку урочистого відкриття, святково прикрашений повітряними кульками, виграючи на сонці веселковими барвами гойдалок, гірок, альтанки, різного спортивного та ігрового обладнання, майданчик привертав увагу та вабив до себе найменших учасників заходу.Радісну подію, відкриття майданчика, 1 червня разом з дітьми розділили голова районної ради Олександр Темченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко, власник ТОВ «Баришівська зернова компанія» Олег Оронов, президент агрохолдингу Євгеній Радовенюк, генеральний директор Віктор Безсмертний, регіональний директор, депутат обласної ради Василь Стасовський, директор благодійного фонду «Розвиток села» Яна Дністрянська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, голова єпархіального відділу у справах молоді і сім’ї Кременчуцько-Лубенської єпархії, настоятель Свято-Покровської церкви с. Березоточа, протоієрей Роман Кулініч та господиня села Ольга Козловська.Право перерізати святкову стрічку та урочисто відкрити дитячий майданчик було надане переможцю змагань з плавання 2-ї Міжнародної спеціальної олімпіади, мешканцю Вовчика Дмитру Косенку, сільському голові Вовчицької сільської ради Ользі Козловській та директору благодійного фонду «Розвиток села» Яні Дністрянській.

У процесі встановлення майданчика було підготовлено фотозвіт, де кожен мав змогу пересвідчитись скільки часу, коштів та ентузіазму було витрачено благодійниками та мешканцями села для втілення в життя дитячої мрії. Не приховуючи радості, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська не втомлювалася дякувати постійним і надійним спонсорам ТОВ «Баришівська зернова компанія», говорила про небайдужість та всебічну допомогу односельців, для яких відтепер головне завдання – зберегти та підтримувати майданчик у такому ж вигляді. Для Віктора Безсмертного, генерального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія» приємно бачити результат співпраці агрохолдингу та Вовчицької громади, тож він з великою приємністю передав сільському голові сертифікат на дитячий майданчик.Осторонь від життя сільської громади ніколи не стояло районне керівництво. У своєму вітальному слові голова районної ради Олександр Темченко та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сергієнко дякували за тісну співпрацю, небайдужість та чітку громадянську позицію ТОВ «Баришівська зернова компанія» - компанії, яка «близька до людей».Зі святковими поздоровленнями звернулися Яна Дністрянська, директор благодійного фонду «Розвиток села» та Василь Стасовський, регіональний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутат обласної ради, які безпосередньо керували процесом встановлення майданчика, неодноразово навідуючись під час проведення робіт. До того ж, на святі присутнім сільським головам від благодійного фонду «Розвиток села» були вручені глюкометри для ФАПів та спортивний інвентар для Вовчицького ліцею.З нагоди свята у Вовчик приїхали делегації з Чорнухинщини, Лохвиччини, Пирятина. Від сусідів слово для привітання мав міський голова Пирятина Олексій Рябоконь. Батьківське «спасибі» спонсорам висловила Наталія Коваль. Обряд освячення дитячого майданчика провів протоієрей Роман Кулініч.Втім, ще задовго до закінчення урочистої частини, дітлашня взялася випробовувати майданчик. До речі, він умовно поділений на кілька зон для різних вікових категорій дітей, у центрі встановлена альтанка. Тож радості та захопленню малечі не було меж, а на майданчику не було вільного місця та утворилися невеличкі черги з бажаючих погратися та покататися.Вдячність за турботу та піклування спонсорам у своїх музичних привітаннях висловлювали найменші учасники свята, вихованці ДНЗ «Дзвіночок», а також учні ліцею, жіночий ансамбль «Чарівниця», від гостей з пісенним дарунком виступили Олександр Марченко, Павло Лаврик та Іван Кочур.

Із сайту Лубенської райдердадміністрації

22222-------0000000000