111112222222222222222222222229 травня на Лубенщині вшановували кращих випускників, вручали їм по праву здобуті у навчанні   золоті та срібні медалі . Захід відбувся у великій залі районної ради за участі голови районної ради Олександра Темченка, в.о. голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сергієнко, начальника відділу освіти райдержадміністрації Юлії Білокінь, випускників, їхніх батьків, вчителів, директорів шкіл.

Цього року в Лубенському районі 5 медалістів. Чотири з яких срібні – це випускник Калайдинцівської ЗШ І-ІІ ступенів імені генерал-майора Рубцова Олександр Десятник, Литвяківської ЗШІ-ІІ ст. – Юлія Усатенко, Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Оксана Гринь та Юлія Остапенко. Золоту медаль здобула випускниця Засульської гімназії Ілона Качаненко. Тож цього дня найкращі слова вітань лунали на адресу найстаранніших учнів району. Вони довели усім, що наполеглива праця дає свій результат.

До медалістів звернувся голова районної ради Олександр Темчеко:

Ви – медалісти 2015 року - наша еліта, покоління, якому йти вперед, до нових злетів, прославляти Лубенщину. Батьки можуть пишатися своїми дітьми, адже медалі, атестати з відмітками «відмінно» отримає цього річ не кожен. Тож будьте і надалі наполегливими, досягайте поставленої мети.

Про перспективи дорослого життя говорив у своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

Настанови кращим з кращих дала начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, закликавши молодь не забувати рідну школу, вчителів, телефонувати батькам.

22222222222222222333333333333333333333333334444444444444

А на присутніх чекала маленька концертна програма з піснями і танцями, мелодіями шкільного вальсу, її подарували як медалістам так і гостям свята Інна Кисіль, Яна Грицун, Альона Коханова, Маргарита Шафорост, Єва Данилко, Альона Євченко, Аня Кондратенко, Валерія Петренко, Даша Сімонова, Аня Карпенко.

Тож побажаємо випускникам успіхів, ініціативності та завзяття, адже сьогодні закінчилося їхнє безтурботне дитинство, а попереду – доросле життя з низкою випробувань.