222 333330 квітня у кінотеатрі «Київська Русь» вшановували лубенців, учасників АТО, а також волонтерів, які докладають максимальних зусиль аби допомогти воїнам, що захищають територіальну цілісність держави на Сході країни. Участь у заході взяли голова районної ради Олександр Темченко, голова райдержадміністрації Іван Дзус, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко. Зала була переповнена військовослужбовцями, добровольцями, працівниками правоохоронних органів, а також лубенцями, які готові захищати рідну землю.

Перед присутніми виступили очільники району і міста, а також начальник відділу з питань запобігання корупції, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи облдержадміністрації Андрій Логвиненко.

Олександр Темченко зауважив, що завдання усіх лубенців пам»ятати і всіляко допомагати тим, хто з глибоким патріотизмом захищає нашу Батьківщину.

Іван Дзус наголосив, що усі на Лубенщині працюють над тим, аби допомогти хлопцям: діти малюють листівки, волонтерські організації, сільські ради , підприємців - усіх об»єднала небайдужість до рідної землі.

Медалями «За оборону рідної держави» нагороджені мешканці району: Олександр Литовченко, старший сержант Геннадій Черненкко, старший сержант Станіслав Конько, сержант Сергій Погорілий, старший       солдат Олександр Піндюрчин, старший солдат Антон Прокопчук, солдат Руслан Сіденко, солдат Юрій Гармаш, солдат Олександр Соломаха, солдат Руслан Бойко, солдат Євгеній Москаленко, солдат Сергій Кондратенко, солдат Василь Лахман, солдат Михайло Карелін, солдат Костянтин Каптан, солдат Віталій Єрема, солдат Сергій Рубан, доброволець Сергій Сизаль, майор міліції Сергій Росоха, майор міліції Олександр Гаврилюк, капітан міліції Сергій Гордієнко, старший лейтенант міліції Руслан Самодзвон, старший лейтенант міліції Віталій Котубей, лейтенант міліції Руслан Ткачук, старший прапорщик міліції Юрій Щерба, прапорщик міліції Олександр Кулик, прапорщик міліції Олександр Мисник, старшина міліції Юрій Залата, старшина міліції Руслан Малига, старший сержант міліції Олексій Якимець, старший сержант міліції Максим Головченко, сержант міліції Віктор Горошко. За громадську мужність, патріотизм, активність і самовідданість, спрямовані на об»єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави – медаллю «За гідність та патріотизм» нагороджені Сергій Рудь, керівник СФГ «Перлина», Світлана Темченко, керівник СФГ «Род», приватні підприємці Сергій Жученко, Павло Гринь та В»Чеслав Харапудько.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за мир і спокій держави. А на присутніх чекав концерт гурту «Контингент»., та смачна солдатська каша.