27 вересня, у районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

Освітян Лубенщини привітали зі святом та подарували незабутню концертну програму артисти Полтавської обласної філармонії.

Свої вітання сіячам вічного, доброго мудрого висловили начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь, яка подякувала вчителям і вихователям району за активність та ініціативність, за любов до дітей, бажання навчати і виховувати, за перемоги на районних, обласних, Всеукраїнських олімпіадах та змаганнях,  де лубенці показують високий рівень знань.

Привітати педагогів прийшли і очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

Вони бажали освітянам нових трудових звершень, наголошуючи, що майбутнє країни - це молодь, а завдання виховати підростаюче покоління, яке б цінувало свою мову, культуру, пам’ятало славну минувшину нашого народу, покладено на вихователів і вчителів.

Керівники району говорили про здобутки у галузі освіти, зокрема про відновлення роботи 7 ДНЗ, запевняючи, що районна влада і надалі, враховуючи позицію Президента України та Уряду щодо розвитку освітянської галузі, буде продовжувати роботу в цьому напрямку

За сумлінну працю найактивніших педагогів району було відзначено грамотами головного управління освіти і науки, грамотами ОДА, Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, грамотами відділу освіти.