8888888888888888888-9999999999999999999 квітня у галереї образотворчого мистецтва Вовчицького районного краєзнавчого музею відбулося відкриття традиційної виставки «Великодня феєрія». Участь у заході взяв голова районної ради Олександр Темченко, голова райдержадміністрації Іван Дзус, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Своє вміння до українських традицій, вишивки, розпису писанок продемонстрували народні умільці із сіл Тишки, Вовчик, а також центру дитячої та юнацької творчості. Тут можна було побачити різноманітні вишиванки, предмети побуту, килими, великодні сувеніри, поспілкуватися з самими майстрами, які представили роботи: Ніною Шостак, Аліною Давидюк, Надією Половачовою, Оксаною Бєрєснєвою, Марією Ревою, Валентиною Крутько, Галиною Євтушенко, Ніною Вороною, Надією Козаренко, Ганною Німченко, Оксаною Чупир, Марією Горіненко, Марією Німченко, Іриною Ахременко, Галиною Баленко, Марією Безпечною, Олександром Бондаренком.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олександр Темченко висловив глибоке захоплення роботами, наголосивши, що на таких виставках корисно побувати кожному, щоб потім спробувати власні сили. Він привітав усіх з наступаючими Великодніми святами, побажавши присутнім добра, миру, взаємоповаги, а також вручив від волонтерів УЕЛЬСУ подарунки дітям загиблого учасника АТО Романа Крутька: Даринці і Катеринці.

Умільці Валентина Крутько та Олександр Бондаренко розповіли про свої захоплення, про те, що їх надихає на творчість. А ентузіазму усім додали виступи колективу «Потішки» із с. Калайдинці, вокальне тріо Калайдинцівського БК, гурт чарівниця Вовчицького БК та інші.