88888888

24 вересня мешканці сіл Засулля та Солониця відзначили подвійне свято - День села та 68 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, депутат Верховної Ради Сергій Гордієнко, депутати районної ради Василь Кулик, Анатолій Савенков.

На мешканців села чекала насичена концертна програма, яка розпочалася з виступів Засульського духового оркестру, а продовжилася виступами учасників художньої самодіяльності Солоницького та Засульського будинків культури.

Засульчани згадали односельців, які вибороли їм мирне небо, вшанували пам'ять полеглих земляків у страшні роки воєнного лихоліття.

Активістів села було відзначено Почесними грамотами Виконавчого комітету Засульської сільської ради.

Очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко привітали жителів Засулля та Солониці зі святом, побажавши селянам щедрих врожаїв, благополуччя та достатку, а селам - розквіту та процвітання.

Усі залишились задоволеними : святкова концертна програма, смачний куліш і пироги з капустою, якими частували всіх бажаючих, ще надовго запам'ятаються як мешканцям сіл та і гостям свята.