Традиційно, в останню суботу вересня, у селі Калайдинці відзначали День села.

Свято розпочалося з виступу духового оркестру Калайдинцівського будинку культури під керівництвом Володимира Данильченка. Чудові мелодії не просто додавали настрою місцевим жителям, а й запорошували гостей села долучитись до незабутніх народних гулянь.

Милували очі вироби місцевих талантів: фотовироби Марини Мисник, ляльки – мотанки Наталії Галич та Наталії Мацак. Оживали на полотні вироби місцевої вишивальниці Надії Євдашко, зацікавлювали вироби з рогозу та лози Юрія Нечипоренка та Валентина Громова.

У Калайдинцях на святі побували голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко.

Гостей хлібом-сіллю радо зустрічав сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава.

У своєму вітальному слові він проаналізував здобутки громади за останні роки, щиро дякуючи  районним керівникам за турботу і підтримку.

Активістів села було нагороджено грамотами. Подарунки отримали і Почесні громадяни с. Калайдинці. Цього року до когорти Почесних громадян, відповідно до рішення сесії Калайдинцівської сільської ради, долучився сільський трудівник Микола Гармашевський , котрий свого часу був нагороджений Орденом Трудового Червоного прапора та двома медалями за доблесний труд.

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко привітали кадлайдинчан зі святом, наголосивши, що село розвивається і свідченням цього є зацікавленість інвесторів, активізація громадського життя, розвиток спорту.

Тож очільники районної влади бажали Калайдинцям процвітання, а молодята, які цього дня стали на шлюбний рушник отримали з рук керівників подарунок та побажання сімейного благополуччя і достатку.

Свято пройшло на славу. Селяни пригощались кулішем, насолоджувалися творчістю односельців і просто відпочивали сільською громадою: весело, дружно і завзято.