Одним із пріоритетних напрямків в роботі районної влади є зміцнення здоров’я підростаючого покоління. З цією метою на Лубенщині впродовж 6 місяців проходили змагання за першість району з футболу.

Команди-учасниці були сформовані в 4 групи, кожна з яких включала чотири сільські футбольні команди.

Завершальні етапи змагань відбулися у селах Ісківці та Засулля.

У Ісківцях, де за ІІІ – ІV місце змагалися команди сіл Ісківці – Мацківці. Перемога, тобто ІІІ місце, дісталась господарям поля - ісківчанам.

У Засуллі лідирували засульчани, саме їм вдалося вибороти першість, ІІ місце дісталось команді села Калайдинці.  0210

Голова районної ради Олексій Дядечко та голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко привітали фіналістів з довгоочікуваною перемогою.

Про те, що в районі люблять і цікавляться різними видами спорту, свідчить велика кількість вболівальників, які присутні під час проведення тих чи інших змагань, а також ініціативність та завзяття з якими лубенці беруть участь у спортивних турнірах, - зазначив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко.

Голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко подякував сільським головам, вчителям фізичної культури та тренерам району за активну позицію в розвитку спортивної галузі, організаційну підтримку футбольних команд.

Переможцям матчів було вручено грамоти та медалі.