8888----25 березня за участі голови районної ради Олександра Темченка у районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій, яке провів голова постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів Олександр Коломієць. Було заслухано головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сапу А.І. та начальника відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Тетяну Семистрок щодо фінансової діяльності Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, ефективність використання майна та виконання головним лікарем передбачених Статутом центру та контрактом завдань. Активно включились в обговорення депутати районної ради Василь Бут, Петро Бала, Василь Кулик, Євгенія Яковченко, Сергій Третяк, Микола Крутій, Григорій Мочоний, Вікторія Мартиневська, представники Новаківської територіальної громади Віра Жайворінок, Лідія Шудрик, представники профспілкового комітету медичних працівників, помічник-консультант депутата районної ради Темченка О.В. Сергій Бондаренко.

Депутатів цікавили питання забезпечення ФАПів та амбулаторій медичним обладнанням, закриття аптечних пунктів на територіях сільських рад. Йшла мова і про створення комісії за участі фахових спеціалістів, яка б перевірила використання бюджетних коштів у галузі медицини (кошти, які було залучено на проведення ремонтів, придбання обладнання, ремонт і купівлю автомобілів…). Докладно обговоривши питання, депутати прийшли до висновку, що воно потребує додаткового вивчення.