3333333          76 березня у районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди свята Жінки - 8 Березня. Найкращі слова привітань з вуст чоловіків лунали на адресу Берегинь роду людського: мам, бабусь, дружин, сестер, подруг. На сцені цього дня були лише чоловіки. Теплими привітаннями, гумористичними сценками, піснями і віршами вони вкотре доводили, що світ нічого не вартий без жінок - люблячих мам і дружин, дбайливих господинь, ділових леді…Зі святом лубенок привітав голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, побажавши красуням весняного настою, завзяття, енергії, здійснення найпотаємніших бажань, а ще добробуту та благополуччя. Він вручив Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації Оксані Ауніній, директору Ісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Тетяні Білушенко, депутату районної ради, Людмилі Богинич, головному спеціалісту відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб управління Пенсійного фонду України в м. Лубнах та Лубенському районі, Руслані Демченко, головному казначею відділу звітності та бухгалтерського обліку операцій з виконання бюджетів управління Державної казначейської служби України у Лубенському районі, Тетяні Десятник, учителю інформатики Калайдинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова, Світлані Карюк, головному державному інспектору відділу організації діяльності та контролю виконання документів Лубенської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області, Ганні Кучці, соціальному робітнику по с. Новаки відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації, Лесі Міщенко, спеціалісту І категорії – економісту відділу статистики виробництва управління статистики у Лубенському районі, Тетяні Нагорній, головному спеціалісту відділу будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Тетяні Недолужко, провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку Лубенського міськрайонного центру зайнятості, Ірині Романенко, оператору поштового зв’язку групи обробки та контролю первинної документації Центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції УДППЗ «Укрпошта», Світлані Самійленко, начальнику фінансового управління райдержадміністрації, Тетяні Селюк, провідному методисту районного організаційно-методичного центру Лубенського районного будинку культури, Юлії Сторчак, завідувачу Ісковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, лікар загальної практики-сімейної медицини, Оксані Хоменко, головному спеціалісту відділу економічного аналізу, обліку та звітності, організаційно-кадрового, господарського забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Жінки Лубенщини насолоджувалися незабутнім концертом, подарованим творчими чоловіками.: Ярославом Кожушком та Іваном Васиком, Володимиром Овчаренком, Максимом Карпенком, Віталієм Морозом, Анатолієм Мисляєм, Анатолієм Куценком, Анатолієм Тімоном, Геннадієм Васильченком, Іваном Васиком, Віктором Карпцем, Володимиром Матяшем, Віктором Щербатюком, Сергієм Хомеенком, В»ячеславом Марченком, Юрієм Задорожнім,   гуртом «Українська Швейцарія», чоловічим вокальним ансамблем районного будинку культури, троїстими музиками. Лубенки залишали зал з посмішками н444   440а обличчях, а це означає, що свято вдалося, чоловіки із завданням справилися.