6666

Голова районної ради Олексій ДЯДЕЧКО та голова райдержадміністрації Віктор АЛЄКСЄЄНКО вручили посвідчення і нагрудні знаки матерям-героїням Лубенського району.

Указом Президента України №273/2011 від 4 березня 2011 року «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»  за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно жителькам села Снітин, які народили і виховали по п’ятеро дітей, БОЦЕНКО Єфросинії Прокопівні, КОПАЙГОРІ Марії Кирилівні, НІМЧЕНКО Розалії Пилипівні, СИЗОНЕНКО Любові Григорівні; матері п’яти дітей із с. Шершнівка КОЛІБАБІ Любові Гаврилівні, матері семи дітей із с. Халепці ЯКУБІ Світлані Олександрівні,  матері дев’яти дітей із с. Клепачі ПОП Оксані Миколаївні.

Керівники району доземно вклонилися цим шанованим жінкам і побажали здоров’я, благополуччя, любові та поваги від дітей, внуків і правнуків.