9       999

На честь жінок у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.І. Саєнка влаштували виставку робіт лубенських художників та фотохудожників під назвою «Жінки і квіти» Її відкриття відбулося п’ятого березня, запросивши у світ мистецтва відомих і ще юних майстрів пензля та фотографії. Щирими оплесками присутні на відкритті голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, голова районної ради Олександр Темченко, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, творча інтелігенція, громадськість, учні місцевого ліцею вітали людей, які наповнили виставкові зали подихом нової весни: це лубенські художники Володимир Семенюта, Володимир Мірошниченко, Микола Хавкін, Василь Лапушкін, Ольга Таран, Світлана Потоцька, Тамара Твердохліб, Віктор Бабенко, Віктор Брикулець, Олександр Рогозний, Світлана Хавкіна, фотохудожники народного аматорського клубу «Софіт».Розпочинаючи захід, його ведуча, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Наталія Медведовська нагадала, що впродовж кількох років ця весняна виставка мала незмінну назву «Жінка і весна». Однак цього року відомий художник Володимир Мірошниченко зорієнтував колег по творчому цеху побачити у кожній жінці квітку і поділитися побаченим за допомогою свого мистецтва. Так виставка отримала іншу назву – «Жінки і квіти». Про це Володимир Мірошниченко натхненно розповідав під час свого виступу, першим розпочинаючи вітати жіноцтво.

До колеги приєдналися художниця Ольга Таран та молоді фотохудожники Пало Парубочий та Лілія Срельчук.Керівників району, голову райдержадміністрації Романа Сидоренка та голову районної ради Олександра Темченка переповнювало почуття гордості за невтомний творчий пошук та потенціал лубенських митців. Роман Сидоренко відзначив атмосферу добра та краси, яка наповнила виставкові зали та подякував творчій інтелігенції за можливість насолоджуватися мистецтвом. Потому очільник району вручив Почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації художнику Олександру Рогозному за творчий доробок, уміщений у каталозі «Мої мандри в живописі».Від вовчицької громади з привітальним словом звернулася сільський голова Ольга Козловська, а пісенний супровід святу створили Катерина Кондратенко та Юрій Задорожній.

За матеріалами сайту райдержадміністрації