555555555       55

4 березня у районній раді відбулося засідання голів постійних комісій. Участь у зібранні взяв голова районної ради Олександр Темченко. Голови профільних комісій Юрій Єремієвський, Олександр Коломієць, Олег Сагло, Олексій Устименко, Григорій Мочоний, Олександр Якименко заслухали інформацію Лубенського міжрайонного прокурора радника юстиції Андрія Куліша «Про стан протидії злочинності та корупції на території Лубенського району» з якою присутніх ознайомив заступник міжрайонного прокурора Микола Басанець. Головами постійних комісій інформацію було взято до відома та рекомендовано у подальшому заслухати її на спільному засіданні постійних комісій.