2222--222                                                                                4 березня, напередодні свята Жінки – 8 березня голова районної ради Олександр Темченко, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко, міський голова Олександр Грицаєнко завітали у кафе «Мрія» аби привітати ініціативних жінок Лубенщини: активісток громадської організації спілки жінок - трудівниць «За майбутнє дітей України», членів ветеранської організації, опікунів, багатодітних матерів, учасників районного клубу

«Надвечір»я» зі святом весни. Виступаючі дякували присутнім за їхню громадянську позицію, за їх безкорисні, але такі потрібні всім справи, за тепло і щирість душ і сердець.

Доброти, любові до дітей, завзяття до всіх справ за які доводиться братись бажав Берегиням Лубенщини голова районної ради Олександр Темченко. Ряд вітань надійшло від начальника відділу культури і туризму Лубенської райдержадміністрації Людмила Пазенко, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Харченко, голови міської ветеранської організації Олексія Пивовара, директора Лубенської ЦБС, голови районного клубу «Надвечір’я» Валентини Сьомак. Від опікунів виступила Лідія Белова, яка звернулась до присутніх з палким словом та Раїса Кошель, незмінний організатор березневого заходу.

Гарний настрій присутнім дарували   учасники художньої самодіяльності Лубенщини: вокальний колектив «Чарівниця» (с.Вовчик), солісти Володимир Матяш (с.Терни), Іван Васик (с.Чуднівці ), Катерина Мисник та Віра Тараненко (с. Калайдинці), Микола Ужакін та Володимир Котюх ( РБК ).