22222

23 лютого у районній раді відбулася нарада з сільськими головами. Наразі очільники територіальних громад говорили про подальшу реформу місцевого самоврядування. Як повідомив сільський голова Ісковецької сільської ради Микола Романюта при Верховній Раді створено Експертну групу з питань законодавчого забезпечення децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування. Під час одного з засідань члени Експертної групи розглянули питання щодо першочергових заходів із законодавчого забезпечення реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади , йшла мова і про результати опрацювання законодавчих ініціатив, наданих для розгляду Експертною групою. У Верховній Раді зареєстровано 10 законопроектів з різних питань функціонування місцевого самоврядування. До наступного засідання Експертної групи буде розроблено «проекти двох планів дій». Перший план – це «пакет» законопроектів щодо внесення змін до Конституції України та законопроекти щодо місцевого самоврядування у розвиток конституційних змін . Другий - стосується переліку законів, які можна прийняти до внесення змін до Конституції і які потрібно ухвалити до завершення нинішньої сесії Парламенту. Сільські голови поділилися думками з приводу подальшої реформи, домовившись повернутись до обговорення питання після суттєвих змін на законодавчому рівні.