5555555

17 вересня на Лубенщині святкували День працівників лісу. Урочистості, з нагоди свята, відбулися у Лубенському лісотехнічному коледжі. Тут зібралися працівники ДП «Лубенське лісове господарство», викладачі, студенти Лубенського лісотехнічного коледжу та почесні гості – голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, міський голова Олександр Грицаєнко, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України Юрій Тараненко та всі ті, чиє життя нерозривно  пов’язане з лісом, розвитком лісової галузі.

Полтавська область практично єдина область в Україні, яка щорічно створює по 1200-1300 га нових лісів, на кожен зрубаний га насаджують 2,5 га молодого лісу, - зазначив у своєму виступі начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України Юрій Тараненко. Він також передав вітання й грамоти лісівникам Лубенщини від обласних керівників.

До привітань долучилися і очільники районної влади.

Голова районної ради Олексій Дядечко високо оцінив роботу лісотехнічного коледжу - одного з кращих навчальних закладів в Україні, де готують кваліфікованих спеціалістів у галузі лісництва та побажав лісівникам Посульського краю міцного здоров’я, наполегливості та натхнення в не легкій, але благородній справі – залісненні територій Лубенщини.

Відзначив роботу лісівників і голова райдержадміністрації, кандидат сільськогосподарських наук Віктор Алєксєєнко, зауваживши, що робота по залісненню Лубенського краю з кожним роком проводиться значно інтенсивніше, на високому науковому рівні, а це великий позитив.

Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко нагородили спеціалістів ДП «Лубенський лісгосп» Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Належно була оцінена й робота   директора лісотехнічного коледжу, директора ДП «Лубенський лісгосп», кандидата сільськогосподарських наук , заслуженого лісівника України Романа Сендзюка. Йому міський голова передав Почесну медаль Презедента України «20-річчя Незалежності України».

Окремі працівники коледжу були відзначені грамотами міської ради.

Гарного настрою присутнім додавали на святі виступи студентських колективів художньої самодіяльності лісотехнічного коледжу «Пори року» та «Суцвіття».