1 448

Незабутня зустріч з Ніною Шаварською та Олександром Василенком 13 лютого у районному будинку культури відбулося пісенно-поетичне свято за участю ведучої програм Українського радіо, поетеси Ніни Шаварської та відомого співака, народного артиста України Олександра Василенка. Впродовж двох годин вдячні глядачі не шкодували гучних оплесків, зустрічаючи майстрів мистецтв, а ті в свою чергу щедро ділилися своїм талантом, намагаючись доторкнутись до сердець присутніх віршами та піснями.Олександр Василенко та Ніна Шаварська зберігають тісні зв’язки з українцями закордоном. Ніна Шаварська є редактором україномовної газети, що розповсюджується у декількох країнах. Кілька примірників під час заходу відома землячка передала директору Калайдинцівської ЗШ Сергію Миснику.

4 184