1 441

На мажорній ноті завершилось друге відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури на сцені районного будинку культури 8 лютого цього року.На ярмарку талантів, що упродовж трьох годин дивував глядачів переповненого актового залу, виступили колективи, що давно стали візитними картками територіальних громад, - хор «Явір» (Ждани); вокальні ансамблі «Джерело» (Н.Булатець), «Акація» (Новаки), «Любисток» (РБК); фольклорні колективи «Горлиця» (Пулинці), «Діброва» (Тишки), «Мацківські барви» (Мацківці), «Тернівчанка» (Терни).Не шкодували глядачі аплодисментів для творчих формувань, що створені зовсім недавно, - вокальних ансамблів «Дивоцвіт» (Михнівці), «Криниця» (Новаки), колективу бального танцю «Тандем» (РБК).

Окрасою мистецького свята стали виступи учасників циркового колективу «Маска», лялькової студії «Гостинець», танцювальних колективів «Ренесанс» та «Аміра» з районного будинку культури.Порадували рівнем виконавської майстерності аматори сцени Березівського будинку культури, солісти Юрій Задорожний, Ірина Шемет, Катерина Кондратенко, Валентина Гаврик, вокальне тріо з Михнівець у складі Світлани Соляр, Тетяни Коваль та Лариси Супрун.Як завжди професійно і натхненно звучали пісні у виконанні улюбленців глядацької аудиторії Лубенщини - народних аматорських квартетів «Гілея» (Михнівці) та «Сузір’я» Тернівського клубу.Виступаючи на святі, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко щиро подякувала працівникам закладів культури за сумлінність і старання в роботі; аматорам сцени - за любов до мистецтва; керівникам органів місцевого самоврядування – за підтримку у зміцненні матеріально-технічної бази закладів культури і сприяння у вирішенні питання забезпечення транспортом творчих формувань; звісно, глядачам - за щирі, гучні аплодисменти і емоції, які вражали найвищою пробою.Окрилені, сповнені бажання підкорювати нові мистецькі вершини, залишали ярмарок талантів самодіяльні артисти Лубенщини. І немає ніякого сумніву в тому, що так воно і буде, бо серце кожного зігріте любов’ю до дивовижної краси мистецтва, бо душу мають сонячну й крилату і сповнені жагучого бажання творити добро на квітучій землі неповторної і єдиної України.

За матеріалами сайту райдержадміністрації

5 105