Вже вп’яте мешканці села Войниха відсвяткували день села. Урочистості проходили біля Войнихівського Будинку культури, де зібралися жителі не тільки Войнихи, а й навколишніх сіл, щоб відпочити і поспілкуватись з друзями, поспостерігати за святковим концертом,   вдосталь наспіватись   і натанцюватись, а ще взяти участь у численних   конкурсах на спритність, сміливість, вміння розвеселити, додати гарного настрою.

На святі села побували представники районної влади: заступник голови районної ради Євгенія Яковченко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Вони привітали войнишан зі святом, пожавши селу розквіту та процвітання , а його мешканцям - міцного здоров’я, наполегливості , бажання працювати, примножувати славу рідного краю.

Вітав своїх односельців і сільський голова Войнихівської сільської ради Григорій Сердюк, наголошуючи у своєму виступі, що багатство села - це його люди, доброзичливі, трудолюбиві, самовіддані - такими є всі войнишани, вони хочуть і вміють працювати, а це великий позитив.

На святі було все: танці, співи , традиційний розіграш лотереї, вареники і куліш, якими пригощали всіх бажаючих, фільм про село і святковий феєрверк, якого з нетерпінням чекала малеча.