За участю голови районної ради Олексія Дядечка, заступника голови Євгенії Яковченко у районній раді було проведено виїзний семінар сільських голів. Учасники семінару відвідали Духівську, Калайдинцівську, Тарандинцівську сільські ради.

Мета семінару - обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування з питань збереження пам’яток історико-культурного значення, а також створення необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, сприяння діяльності дошкільних навчальних закладів.

Учасники семінару відвідали Гінцівську пізньо-палеолітичну стоянку – археологічну пам’ятку світового значення, ознайомилися з експонатами цьогорічних досліджень, а також поспілкувалися з фахівцями у галузі археології. Гарні враження на сільських голів справив ДНЗ «Барвінок» Духівської сільської ради, не залишилось без уваги будівництво амбулаторії сімейного лікаря. Позитивні відгуки отримала кімната народознавства, обладнана під ігрову, ДНЗ «Ромашка» Тарандинцівської сільської ради. Залишились задоволені сільські голови від побаченого і почутого у шкільному історико-краєзнавчому  музеї Калайдинцівської ЗОШ імені генерал-майора  Ф.Д. Рубцова.

У актовій залі Калайдинцівської ЗОШ було підбито підсумки семінару-наради. Сільські голови визначили позитиви виїзного навчання, а також висловили пропозиції щодо подальших проведень подібних нарад.