4444    20 січня у районній раді відбулася нарада за участі головних лікарів Лубенського районного центру ПМСД. Участь у нараді взяв голова районної ради Олександр Темченко, голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв»язку та управління комунальною власністю Олександр Якименко, голова постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів Олександр Коломієць, сільський голова Новаківської сільської ради Лариса Кісенко, начальник відділу економіки райдержадміністрації Любов Логвин, начальник фінуправління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Начальник відділу економіки райдержадміністрації Любов Логвин ознайомила присутніх з проектом Програми соціально-економічного розвитку Лубенського району на 2015 рік, торкнувшись медичної галузі. Вона закликала головних лікарів вносити свої пропозиції щодо нагальних потреб амбулаторій та ФАПів, потреби буде включено у проект Програми. Лікарі озвучили найактуальніші проблеми закладів медицини району, а це зношеність апаратури, автомобілів швидкої допомоги та інші. Про фінансування закладів медицини району говорила начальник фінвідділу райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова ознайомила з листом начальника відділу охорони здоров»я райдержадміністрації Тетяною Семистрок щодо оптимізації мережі закладів охорони здоров»я.