1 408

19 січня, на Водохреще, поспішають українці у храми, до водоймищ, щоб не тільки скуштувати живої води, яка цього дня має чудодійну силу, а й окропитися, попросити здоров»я, залишити усі біди і печалі у минулому, а натомість збагатитися життєдайною силою Богоявленської води, оптимізмом, вірою та надією.

Цього дня біля річки Сула, що поблизу села Мгар, було гамірно й вельми людно, тут зібралася лубенська громада, щоб не просто освятити воду, а й викупатися в річці, очиститися і набратися здоров’я на цілий рік.

Братією Мгарського Спасо–Преображенського монастиря було відслужено молебень, по закінченню якого всіх присутніх благословили на зимову купіль. Найсміливіші випробували себе аби в Новому 2015 році бути здоровими, завзятими та оптимістичними.