1 401

14 січня  у приміщенні районної ради відбулася традиційна зустріч керівників району з обдарованою молоддю. Голова районної ради Олександр Темченко привітав підростаюче покоління Лубенщини з успіхами і перемогами, зазначивши, що у залі зібралися діти, якими   пишається посульський край і ставить за приклад – це юні спртсмени, художники, знавці музики, переможці численних олімпіад і наукових робіт, у них різні смаки й уподобання, але є спільна мета – наполегливо працювати, удосконалювати себе. Про те, що саме таким творчим і завзятим будувати майбутнє країни говорив і голова райдержадміністрації Роман Сидоренко.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь разом з колегами – директором районного науково-методичного центру Мариною Твердоступ та методистами центру – Світланою Лісною, Наталією Пильгук, начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмилою Пазенко, директором Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Харченко назвала переможців номінацій.

Так У номінації «Юні обдарування» перемогу здобули Євген Шматко, учень 4 класу Засульської гімназії, Яна Шостак, учениця 5 класу Вовчицького ліцею, Тетяна Захарченко, учениця 10 класу Засульської гімназії.

У номінації «Олімпійська надія» - Богдан Костюк, учень 11 класу Вовчицького ліцею, Євген Сердюк, учень 9 класу Литвяківської ЗШ І-ІІІ ступенів, Катерина Маляр, учениця 10 класу Духівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

У номінації «Науково-інтелектуальна еліта» - Єлизавета Сіряченко, учениця 10 класу Засульської гімназії, Марія Падалка, учениця 10 класу Вовчицького ліцею, Ілона Качаненко, учениця 11 класу Засульської гімназії, Олександр Десятник, учень 11 класу Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Олексій Можчіль, учень, 10 класу Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Марина Євтушенко, учениця 11 класу Вовчицького ліцею, Аліна Озерна, учениця 11 класу Засульської гімназії, Руслана Карпець, учениця 9 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Олександра Угляй, учениця 10 класу Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

5 92

У номінації «Креативна особистість» - Інна Шелест, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Сніжана Ігнатенко, учениця Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

У номінації «Відкриття року» - Людмила Розумій, учениця 7 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Микола Антипенко, учень 10 класу Литвяківської ЗШ І-ІІІ ступенів.

У номінації «Яскрава творча особистість» - Катерина Сидорчук, переможниця Всеукраїнського конкурсу хореографії імені П.Вірського.

Додали святкового настрою аудиторії виступи Валерія Сеня, Ані Сапи, Аліни Соломахи, Оксани Василенко з донькою Катею, Костянтина Кишканя, учасників колективу балетного танцю «Тандем» РБК та ансамблю фольклорного танцю «Перлина» РБК, працівників культури району Інни Скиба, Наталії Ляшенко, Юрія Задорожнього та Інни Оверченко.

По завершенню заходу на талановитих і творчих чекав солодкий стіл.