У селі Калайдинці відбулася районна спартакіада з легкої атлетики та футболу, приурочена Дню фізичної культури і спорту. У змаганнях взяли участь 12 команд і майже 100 спортсменів Лубенщини. Сільські голови Березівської сільської ради Олена Якименко, Вищебулатицької – Сергій Остапко, Новооріхівської – Сергій Плескач, Оріхівської – Олександр Розумій, Остапівської – Петро Остапко, Тишківської – Василь Шапаренко особисто супроводжували свої колективи.

Урочисту частину заходу відкрила начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Віта Брюховецька. Прапор змагань підняли кращі спортсмени Калайдинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д. Рубцова Євген Ігнатенко та Марина Крутій.

З напутніми словами до спортивної еліти Лубенського краю звернувся голова районної ради Олексій Дядечко:

- Дорогі друзі. З приходом до влади Президента Віктора Януковича намітилася стабільна тенденція гармонійного розвитку суспільства у всіх напрямках, у тому числі і в його фізичному оздоровленні. І ви, молоді енергійні спортсмени, причетні до цієї важливої справи. За вами майбутнє країни. Нових вам рекордів та успіхів!

Слова найкращих побажань пролунали і з вуст голови районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка:

- Я вдячний спортсменам, сільським головам, які виконують районну Програму розвитку фізкультури і спорту на селі, які підтримали ініціативу керівництва району по проведенню цієї спартакіади. Переконаний, що заняття спортом допоможуть перебороти лубенцям усі труднощі і негаразди у житті, посприяють у прагненні бути здоровими, сильними, енергійними, як цього вимагає Програма Презедента України у питанні молодіжної політики. У нас, на Лубенщині, з’явилися нові перспективні команди, як, наприклад, у селі Тишки. І це радує, вселяє оптимізм у якнайшвидшому відродженні і розвитку населених пунктів Посульського краю.

Привітав учасників змагань і голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, який побажав спортсменам гарного оптимістичного настрою та здобуття омріяних призових місць.

А їх  отримали у бігу на стометрівці студентка Національного університету харчових технологій Дарія Комарова із Засулля. Згодом вона ще двічі піднімалася на найвищий п’єдестал змагань і стала триразовою чемпіонкою, по суті героїнею спартакіади.

Переможцями стали також Олександр Маслак, Ірина Мірошник, Богдан Тютюнник, Людмила Супрун, Роман Сахно, Ростислав Лапушкін, Роман Несен, футболісти команди с.Засулля, легкоатлети цього села у естафеті. А колектив спортсменів с.Калайдинці посів перше місце у перетягуванні каната. Усі учасники змагань показали високі результати. Так, учитель фізкультури Войнихівської школи Ростислав Лапушкін підтягнувся на перекладині 35 разів. У загальнокомандному заліку перемогу святкували фізкультурники с. Засулля, другу сходинку зайняли господарі турніру, третю – тарандинщани.