9999999999999

22 грудня у районній раді відбулося засідання членів журі по присудженню щорічної літературно-мистецької премії імені Василя Симоненка. Членами журі, серед яких голова районної ради Олександр Темченко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, депутати районної ради Євгенія Яковченко, Василь Куксань, члени Національної спілки письменників Ольга Хало, Наталія Баклай, Олександр Печора, Раїса Плотникова було розглянуто матеріали 7 претендентів на присудження премії: розробку авторських уроків і сценаріїв із літератури рідного краю «А Слово на Посуллі не мовчить» учителя Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 Лубенської міської ради Інни Левченко, книги Тетяни Домашенко «Небесна Сонтня воїнів Майдану» три книги члена Національної спілки письменників України Олександра Міщенка - повісті «Узбіччя» та «Лісні пригоди Богданчика», а також «Невідомі пригоди Мюнхаузена», книгу члена літоб»єднання ім. О.Донченка при редакції газети «Лубенщина» Катерини Юрченко «Дивоцвіт душі», книгу бібліотекаря Мгарської сільської бібліотеки Наталії Шаблі «Чаклунка лісова», творчі доробки художника Івана Рогозного, уміщені в каталозі «Мої мандри в живописі» та зразкового аматорського ансамблю фольклорного танцю «Перлина» районного будинку культури, керівник Тетяна Мінакова.

У номінації «Література і публіцистика» літературно-мистецьку премію імені Василя Симоненка за 2014 рік присудили члену Національної спілки письменників України Олександру Міщенку, у номінації «Мистецтво і монументальна скульптура» переможцем став зразковий аматорський ансамбль фольклорного танцю «Перлина». Дипломи переможцям буде вручено  8 січня під час проведення  літературно-мистецького свята "Виростеш ти, сину".