333333333333333333333333

19 грудня відбулася нарада з сільськими головами, на якій розглянуто питання щодо створення комунальних підприємств для надання різних послуг громадам, в тому числі вирішення нагального питання: отримання спеціального дозволу на водокористування, також отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності з централізованого водопостачання. Голова районної ради Олександр Темченко запропонував сільським головам скористатися досвідом територіальних громад сусідніх областей з цього питання. Крім того, він дав доручення раднику голови районної ради Наталії Шишовій, головному спеціалісту виконавчого апарату районної ради Ларисі Шкарбань   вивчити можливі варіанти вирішення питання для подальшого обговорення на черговій нараді з сільськими головами.