DSC_8857 24 серпня на Засульських луках жителі Лубенщини святкували 20 – ту річницю Незалежності України та районні обжинки.

Районні урочистості розпочалися з ярмарку, де була представлена продукція сільгосптоваровиробників та приватних підприємців району.Керівників району зустрічали запашним короваєм.

Головних героїв свята – хліборобів та усіх тих, хто доклав зусиль для вирощення врожаю, - щиро вітав голова районної ради Олексій Дядечко, який наголосив, що в цьому році очікується рекордний урожай пізніх зернових, а це перш за все праця людей, завдяки якій наповнюється змістом програма Президента України Віктор Януковича.

Привітання від голови обласної ради Івана Момота, депутатського корпусу обласної ради передав Володимир Оніщенко – депутат обласної ради.

DSC_8883

Найкращим хліборобам були вручені почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації.

Гарний настрій гостям свята дарували аматори сцени - зразковий ансамбль фольклорного танцю «Перлина», учасники хору Засульського будинку культури, учні Засульської гімназії, троїсті музики та вокалісти районного будинку культури.

DSC_8853

Всіх присутніх на святі Обжинків пригощали смачним короваєм.