IMG_3302  22 серпня в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди 20 – ї річниці Незалежності України.

Представників трудових колективів району, депутатів, сільських голів привітали голова районної ради Олексій Дядечко, голова РДА Віктор Алєксєєнко.

У своєму вітальному слові Олексій Дядечко зазначив, що трудівники Лубещини день за днем наполегливою працею, трудовими здобутками підтверджують високий рівень патріотизму, любові до рідної землі.

Олексій Дядечко та Віктор Миколайович вручили почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації кращим працівникам, а також привітали Катерину Мироненко і Ганну Чморі із присвоєнням почесного звання «Мати – героїня» (Указ Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» від 26.01.2011 року № 121/2011 року).

IMG_3310Всім присутнім сівй яскравий талант продемонстрували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Кожен присутній