DSC_8713Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася біля будівля районної ради та районної державної адміністрації.

Право підняти Державний прапор України надано учневі Литвяківської ЗОШ Ростиславу Кумонку та директору Войнихівського Будинку культури Аллі Якименко.

З привітаннями виступили голова районної ради Олексій ДядечкоDSC_8733 та голова РДА Віктор Алєксєєнко. Вони подякували тим, хто примножує славу нашого району у трудових буднях. Імена кращих з кращих представників різних професій та трудових колективів були занесені на районну Дошку пошани.

DSC_8757       Щирі настанови на подальший життєвий шлях молодому поповненню лубенської громади висловили керівники району та начальник Лубенського міського відділу внутрішніх справ УМВС України в Полтавській області Віктор Самсоненко, вручили паспорти громадянина України 16-річним юнакам та дівчатам.