12 серпня 2011 року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.Заступник Лубенського міжрайонного прокурора Сергій Букало зупинився на основних положеннях Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції". Він зазначив, що новий закон розширив повноваження правоохоронних органів і коло суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення.  В обговорені прийняли активну участь сільські голови Засульської, Березівської, Шеківської, Тишківської сільських рад.

Радник голови районної ради з юридичних питань Наталія Шишова інформувала присутніх про Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Про порядок вчинення нотаріальних дій у виконкомах сільських рад говорила завідувач I Лубенської  державної нотаріальної контори Марина Юрченко.

Начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Віта Брюховецька розповіла про активізацію розвитку фізкультури і спорту на селі, подякувала за співпрацю сільським головам Новооріхівської сільської ради - Сергію Плескачу, Хорошківської - Миколі Бровку.

Начальник відділу освіти РДА Юлія Білокінь доповіла про роботу органів місцевого самоврядування по організації дошкільної оствіти на території населених пунктів району.

Також було розглянуто питання про підготовку і відзначення в селах району Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України. Як зазначила головний спеціаліст відділу організаційно - кадрової роботи РДА Наталія Ісаєнко, розроблено план заходів з підготовки та відзначення у Лубенському районі 20-ї річниці незалежності України, яким передбачено проведення низки організаційних, просвітницько - виховних та культурно - мистецьких заходів. Зазначений план направлений у всі сільські ради району.