5 серпня 2011 року відбулася чергова сьома сесія Лубенської районної ради шостого скликання.

У роботі сесії взяли участь 35 депутатів районної ради, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, районних підприємств, організацій, сільські голови, представники ЗМІ.

На сесії розглянуто 12 питань, з яких прийнято відповідні рішення, зокрема:

«Про дотримання законодавства України щодо соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС».

З інформацією з цього питання виступила Ніна Калайда - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Лубенської РДА. В обговоренні взяли участь депутати районної ради Василь Куксань, Василь Силка, Віктор Алєксєєнко.

«Про виконання умов договору між районною та міською радою щодо медичного обслуговування сільського населення комунальною Лубенською центральною міською лікарнею та іншими закладами і установами, які фінансуються з бюджету міста Лубни»   доповідав головний лікар Лубенської комунальної центральної міської лікарні Сергій Наталенко.

«Про створення Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги» та «Про призначення головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги» інформувала - начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Семистрок.

«Про реорганізацію Вовчицької дільничної лікарні» .

Питання обговорювалось жваво. З почуттям високої відповідальності взяли участь в обговоренні життєвоважливого для Вовчицької територіальної громади питання депутати районної ради Надія Клепач, Олександр Темченко, Роман Сидоренко, голова Лубенської районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко та голова районної ради Олексій Дядечко.

«Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2012 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що належать до національного архівного фонду та про   внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік» інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

«Про відзначення 20 – ї річниці незалежності України».

Депутати затвердили заходи з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України та план їх фінансування з метою забезпечення гідного відзначення річниці незалежності Україні в районі.

Внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2011 рік, до показників районного бюджету на 2011 рік, до Положення про постійні комісії районної ради.

Заслухано хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2009 – 2011 роки.

Затверджено Програму професійної орієнтації учнівської молоді Лубенського району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011 – 2014 роках.