P8061239

Фізична культура і спорт займає важливе місце в житті кожної людини. Районна влада приділяє максимум зусиль розвитку спорту, проведенню спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи на території Лубенщини.

6 серпня 2011 року при підтримці голови районної ради Олексія Дядечка, з ініціативи голови райдержадміністрації Віктора Алєксєєнка, Лубенської районної організації Партії Регіонів в с. Снітин відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Героя України Вадима ГЕТЬМАНА.

На турнірі були присутні депутат обласної ради Олександр Гриценко, сільські голови.

Усіх учасників та гостей свята щиро привітали, голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко та сільський голова Василь Омельянець. Вони вручили господарям турніру футбольні м’ячі.

25 сільських команд змагалися на трьох заздалегідь підготовлених футбольних міні-полях.

Володарем перехідного кубку стала команда «Сула» с. Засулля, фіналістом – команда «Вітас» с. Ісківці, третє місце посіла команда Новооріхівської сільської ради. Всім переможцям вручено кубки, медалі, грамоти. Від районної організації Партії Регіонів також отримали грошові винагороди.P8061240

В номінації «За волю до перемоги» команді с. Окіп депутат обласної ради Олександр Гриценко вручив футбольний м’яч.

Від депутата районної ради, голови СФГ «Род», Олександра Темченка всі команди-фіналісти отримали кавуни.

Визначений також кращий гравець футбольного турніру. Ним став мешканець с. Ромодан Андрій Алмашій, який отримав пам’ятний кубок і грамоту.

Атмосферу відпочинку допомагали створювати торгові підприємства та сільгосптоваровиробники району, послугами яких могли скористатися присутні.

Спортивне свято видалося цікавим, видовищним, перевершило всі сподівання мешканців с. Снітин і прилеглих населених пунктів.