Днями відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету та фінансів, землекористування, дотримання законності та правопорядку, економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

На розгляд депутатів було винесено ряд різнопланових важливих питань сьогодення.

З інформацією про дотримання в районі законодавства України щодо соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС виступила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Калайда, яка повідомила, що в районі зареєстровано 1221 особу, що має статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи, а також зупинилась на різного роду пільгах, які мають постраждалі.

Начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Лубенської міської ради, головний лікар Лубенської центральної міської комунальної лікарні Сергій Наталенко та начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Семистрок розповіли про виконання умов договору між районною та міською радами щодо медичного обслуговування   сільського   населення комунально Лубенською центральною  міською лікарнею   та іншими   закладами і установами, які фінансуються з бюджету міста.

Про передачу бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Лубенського району у 2012 році на централізоване тимчасове зберігання архівних документів, що належать до національного архівного фонду та про   внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Самійленко.

Про хід відзначення 20-ї річниці Незалежності України йшлося у виступі керівника апарату райдержадміністрації Олени Пірової.

Депутати розглянули питання реорганізації Вовчицької дільничної лікарні, створення Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, призначення головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та ряд інших.

Головами постійних комісій з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та з питань соціальної сфери та соціального захисту населення   Олегом Саглом та Юрієм Єремієвським було прийнято рішення провести спільне засідання, на якому було розглянуто ряд питань, що пропонуються до розгляду на черговій сесії районної ради.