2222     23 липня на Лубенщині пройшов ярмарок. Свою продукцію гостям та мешканцям Лубен представили сільськогосподарські товариства та місцеві фермерські господарства - СФГ «Діброва» (голова Олексій Коваленко), СФГ «Род» (голова Олександр Темченко) СФГ «Роксолана» (голова Микола Кочубей), СФГ «Добродій» (голова Олексій Угляниця), ТОВ «Юнігрейн-Агро» (директор Сергій Черевишний), ТОВ «Олімп-Агро» (Валерій Павлюченко), ДП «Дружба» (Анатолій Остапчук)

Лубенці могли придбати ранні зернові, а також овочі - столовий буряк, моркву, цибулю, кабачки, найрізноманітніші сорти огірків, ціна на які була від 1 до 6 гривень за кілограм і від 10 до 30 - за відро.

На ярмарку побували і голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Микола Федоренко, І заступник міського голови Григорій Величко.

Керівники району Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко запевнили, що подібні ярмарки стануть традиційними, адже на Лубенщині вирощується достатньо овочів аби наповнити якісною продукцією лубенський ринок.