24 січня    за участі голови районної ради Олексія Дядечка у районній раді відбулося

засідання  Президії. Був сформований порядок денний позачергової 23 сесії районної

ради. На сесії районної ради буде розглянуто наступні питання:

1. Про районний бюджет на 2014 рік.
  2. Про Програму соціального розвитку сільських населених пунктів на 2014 рік.
  3. Про внесення змін до рішення районної ради від 27 грудня 2013 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2014 рік».
  4. Про внесення змін до рішення районної ради «Про виконання Програми по соціальному захисту населення району «Турбота» на 2013 рік та про Програму соціального захисту населення Лубенського району на 2014-2015 роки»
  5. Про внесення змін до Статуту Комунальної установи – Редакції міськрайонного радіомовлення «Радіо-Лубни».
  6. Про виконання плану роботи районної ради за 2013 рік.
  7. Про внесення змін до рішення районної ради від 17 лютого 2012 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності»
  8. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 березня 2010 року «Про прийняття в комунальну власність Лубенської районної ради приміщення та майна Вовчицького народного історико-краєзнавчого музею ім.. І.І.Саєнка»
  9. Про музей-садибу Василя Симоненка.
  10. Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.