5222222222

14 січня очільники районної влади – Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко привітали з успіхами і досягненнями обдарованих дітей Лубенщини. Захід пройшов за участю заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, начальника відділу освіти Юлії Білокінь, начальника відділу культури і туризму Людмили Пазенко, директорів шкіл, вчителів-наставників юних обдарувань, працівників районної ради, райдержадміністрації.

У своєму вітальному слові голова районної ради Олексій Дядечко побажав еліті Лубенщини наполегливості, подальших досягнень мети, здійснення заповітних мрій і бажань, а також наголосив, що район пишається дітьми, які своєю працею досягли високих результатів у різних дисциплінах .

Про те, що саме ініціативним і завзятим будувати майбутнє держави, Лубенщини говорив у своєму виступі і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Наполегливо працювати, не боятись мріяти закликала учнів начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь. Вона подякувала батькам, наставникам-педагогам за вихованців.

Методисти науково-методичного центру Людмила Шевченко, Світлана Лісна, Наталія Пильгук, на чолі з директором центру - Мариною Твердоступ представили загалу чотири номінації та назвали дітей, які стали кращими серед кращих.

Так до номінації «Юні обдарування» ввійшли учні початкових класів – Юрій Сай, Ганна Захарченко, Владислава Ракетська - Засульська гімназія.

Звання «Юні інтелектуали» дістались Ілоні Качаненко, Марині Рудницькій- Засульська гімназія, Антону Прудських - Ромоданівська ЗШ, Камалії Куліш, Марії Падалко – Вовчицький ліцей, Камілі Мартюк – Калайдинцівська ЗШ, Ірині Ляшенко – Мацківська ЗШ, Дмитрові Пузю - Литвяківська ЗШ.

Номінацію «Юні дослідники та пошуковці» представили Анна Деркач, Дмитро Анурта – Засульська гімназія, Ганна Бихкало, Олександр Десятник – Калайдинцівська ЗШ, Дарина Ткачук – Вовчицький ліцей, Єлизавета Дерев’янко Войнихівська ЗШ.

Федоренко Станіслав – Ромоданівська ЗШ, Анна Тронько, Валентина Плескач Новооріхівська ЗШ здобули титул «Юні спортсмени».

На талановитих і творчих чекала незабутня концертна програма з Дідом Морозом і Снігуронькою, казковими персонажами, які розвеселили зал, змусивши гостей свята посміхатись, аплодувати і радіти заходу, який зібрав усіх.

Присутні із задоволенням спостерігали за виступами Наталії Марченко, студентки націального університету культури і мистецтва, лубенця Валерія Соляра, Марії Ластовецької, захоплювались грою на акордеоні Тимофія Ілюхіна.

Справжнім подарунком для   глядачів став виступ Каті Сагайдак, яка здобула першість у міжнародному конкурсі «Казкові дивоцвіти» у місті Запоріжжя.

По завершенню концертної програми керівники району вручили дітям солодощі, було і фото на згадку.

Залишається бажати успіху, творчого неспокою юним даруванням, щоб ці маленькі перемоги стали для них серйозно поставленою метою у майбутньому.