29 грудня відбувся розширений передноворічний святковий ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції, продовольчих і непродовольчих товарів, а також продукції громадського харчування. На ярмарку було представлено все, що потрібно для підготовки до зустрічі Нового року. Сільгоcптоваровиробники Лубенського району та представники з інших районів пропонували продукцію власного виробництва за цінами нижчими, ніж оптово - відпускні. Всього було реалізовано тваринницької продукції – 3,2 т, рослинницької – 14,4 т.Відвідувачі змогли також поласувати смачною свіжою випічкою, зігрітися ароматними гарячими напоями.

Ярмарки за участю сільгосптоваровиробників району організовуються райдержадміністрацією з метою стабілізації цінової ситуації і дають можливість задовольнити потреби громадян у якісній продукції за доступними цінами від місцевого товаровиробника.Маємо надію, що і в подальшому ярмарки в Лубнах будуть такими насиченими і багатими.