21111111110

З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента Україні «Діти – майбутнє України» у частині «Кожній дитині – всебічний розвиток у районі у 2013/2014 навчальному році працюють 54 гуртки Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості на базі 19 шкіл, роботою у них охоплено 1158 дітей.

З 23 по 27 грудня 2013 року у загальноосвітніх навчальних закладах Лубенського району розгорнуті виставки дитячих робіт під назвою «Краса душі у творчість перелита». Свої роботи презентували учасники гуртків декоративно-прикладного напрямку Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Приваблюють зір роботи вихованців гуртків виконані в таких техніках: паперопластика, квілінг, робота з тканиною, робота з пластиліном, бісером, робота з природним матеріалом та інші.

Дані виставки стали приємним подарунком для учнів, учителів, батьків та громадськості, оскільки саме у цей час у школах району проводяться новорічні ранки та вечори для старшокласників.