DS55555000001

22 грудня  районний будинок культури був наповнений духом танцю, адже там звітував зразковий   ансамбль фольклорного танцю «Перлина». З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Вони знаходили найкращі   слова вдячності батькам, дітям та керівнику колективу Тетяні Мінаковій за вміння дарувати радість мешканцям Лубенщини.

Не вщухали оплески, коли на сцені з»явилися учасники «Перлини» - старша, середня, молодша й підготовча групи. Завдяки їхній майстерності присутні спостерігали за незабутніми фольклорними композиціями. Український «Гопак», «Веснянки», «Гуляночки», «Люблю Гриця», полька, «Чумаченьки», «Посульська плясова», «Мазурка», «Гуцулка», «Калинка», «Вальс» та багато інших, - танці, які зустрічали   бурхливими оплесками.

Ансамбль здобуває численні перемоги. Старша група – переможник обласного хореографічного конкурсу «Джерело надії», середня група стала дипломантом 12   Міжнародного дитячого фольклорного фестивалю у Польщі, молодша зайняла ІІ місце у Міжнародному дитячому конкурсі «Кришталева зірка». І це тільки частина досягнень учасників творчого колективу. Тож залишається бажати танцюристам нових звершень.