2444444441111

17 грудня заступник голови районної ради Євгенія Яковченко взяла участь у засіданні «круглого столу», яке відбулося у районній державній адміністрації. На засіданні було обговорено стан виконання в районі завдань Президента України щодо реалізації права дитини на виховання в сім’ї та поширення сімейних форм виховання. Зустріч розпочалася з виступу заступника голови райдержадміністрації Василя Куксаня, який , зазначив, що на виконання завдань і соціальних ініціатив Глави держави в районі створюються належні умови для виховання у сім’ях дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталя Стромко у своєму виступі зупинилася на реалізації у районі завдань, доручень Президента України щодо захисту прав дитини у напрямку забезпечення виховання у сімейному оточенні.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей, та молоді Ірина Харченко охарактеризувала соціальний супровід сімей опікунів, піклувальників, прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу; начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь проінформувала про забезпечення здобуття загальної середньої освіти дітьми – сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування; виконуюча обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Старостенко говорила про виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам та батькам-вихователям і здійснення контролю за їх використанням; прийомна мати Світлана Левішко та мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Павлик охарактеризували позитивні зміни та проблеми у вихованні дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Учасники зустрічі обговорили порушену тему, обмінялися думками, внесли свої пропозиції.

Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, підводячи підсумки зустрічі, говорила про переваги сімейних форм виховання, про роль родини для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.