644447777

Традиційно,  на початку грудня вже восьмий рік поспіль в районному будинку культури проходить Відкритий дитячо-юнацький конкурс естрадної пісні «Сузір’я ліри». Цього року захід відбувся 7-8 грудня. До участі в конкурсі долучилися 40 учасників із різних регіонів Полтавщини: з Гребінківського, Пирятинського, Решетилівського, Лубенського районів та Лубен.

Заключний гала-концерт переможців відбувся 8 грудня, у ньому взяли участь 9 переможців у 3-х вікових категоріях. Окремо відзначена наймолодша учасниця Єлизавета Задорожня. Гран-прі виборола Інна Кисіль.

Вітали переможців конкурсу голова районної ради Олексій Дядечко та заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань.

Присутні в залі   глядачі були вражені рівнем виконавської майстерності, сценічної культури та артистизмом виступаючих.