81111111111

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», успішно реалізуючи програму «Полтавщина – територія успіху» на базі Засульської гімназії 29 листопада відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика за участю голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка, голови районної державної адміністрації Віктора Алєксєєнка, голови районної ради Олексія Дядечка, педагогічного та учнівського колективів гімназії, представників громадськості, місцевих жителів. Будівництво спортивного майданчика здійснювалося за рахунок коштів обласного бюджету та спонсорських коштів у загальній сумі 408,5 тисяч гривень. Зокрема, з обласного бюджету використано 198,5 тисяч гривень на придбання штучного покриття відповідно до обласної програми «Розвиток фізичної культури і спорту на 2013-2015 роки»; за рахунок спонсорських коштів в загальній сумі 210 тисяч гривень облаштовано основу під монтаж синтетичної трави, огорожу та освітлення.Гімназійна громада висловила вдячність людям, які безпосередньо брали участь у спорудженні майданчика: приватним підприємцям Віктору Манжарі за облаштування поверхні спортивного майданчика штучним покриттям, Олегу Золотоверху за розпилювання деревини та будівництво огорожі; Володимиру Мостовенку за проведення зовнішнього освітлення спортивного майданчика.

За активну життєву позицію, всебічне сприяння виконанню в Лубенському районі соціальних ініціатив Президента України, вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери району та активну участь по введенню в дію дитячого спортивного майданчика в Засульській гімназії Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджений приватний підприємець Олег Золотоверх, монтажник ПП Манжара В.М. Владислав Халітба, працівники Дмитро Баторій і Володимир Дуніч.Учасники художньої самодіяльності подарували всім присутнім пісенні вітання.Символічну стрічку перерізали учні гімназії, кращі вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко, голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко і директор гімназії Анатолій Савенков.Далі на новому майданчику відбувся футбольний матч. А право провести перший удар на цьому полі надається голові обласної державної адміністрації Олександру Удовіченку.Спорудження спортивного майданчика стало справжньою подією в житті села, адже тепер діти матимуть змогу грати в улюблені спортивні ігри, і тим самим зміцнюватимуть своє здоров’я, пропагуватимуть здоровий спосіб життя серед всієї величезної засульської громади.

411111