87 008 Custom

Днями в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся ІІ тур обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування Полтавської області.

Конкурс засновано у 2013 році розпорядженням голови обласної ради на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2013-2015 роки. Його мета - підвищення професіоналізму, творчої активності, ініціативи посадових осіб місцевого самоврядування.

У ІІ турі конкурсу взяли участь 60 посадовців органів місцевого самоврядування Полтавщини.

Перед початком тестування голова обласної ради Іван Момот привітав учасників з важливою подією.Він, зокрема, відзначив важливу роль професійної підготовки посадових осіб місцевого самоврядування у забезпеченні ефективної діяльності місцевих рад, розв’язанні актуальних питань розвитку територій. На думку голови обласної ради, проведення конкурсу сприятиме удосконаленню професіоналізму посадовців, обміну досвідом місцевого самоврядування.

Лубенщину на конкурсі представляли сільський голова Березотіцької сільської ради Надія Білокур, бухгалтер Бієвецької сільської ради   Галина Балега, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Шостак.

Вони стали переможцями І туру обласного конкурсу «Кращий за професією», який проходив у Лубенській районній раді. У Полтаві сільський голова Березотіцької сільської ради Надія Білокур, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Шостак ввійшли в десятку лідерів.

Учасники конкурсу продемонстрували знання актів законодавства, нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, уміння практично застосовувати чинне законодавство, володіння державною мовою, навички роботи на комп’ютері, позмагалися у майстерності публічних виступів.

Такий конкурс проведено вперше, тож конкурсанти висловили сподівання, що він стане традиційним.