10.jpg1

Вже стали традиційними різноманітні виставки художніх полотен у картинній галереї Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.І.Саєнка, які популяризують творчі надбання художників Лубенщини, залучають дітей, учнівську молодь, громадськість до духовних цінностей українського народу, формують у них потребу розуміти красу навколишнього світу і мистецтва живопису.

Днями урочисто відкрита виставка сім’ї Таран – Ольги Георгіївни, дочки Лесі та покійного чоловіка Миколи Федоровича – з красномовною назвою «У полум’ї сердець». Долучитися до мистецтва мали змогу голова районної ради Олексій Дядечко, голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко, Вовчицький сільський голова Ольга Козловська, творча інтелігенція, учнівська молодь та місцеві жителі.

«Актуальним сьогодні є питання розвитку естетичної культури підростаючого покоління. Залучення молоді до творчості, до мистецтва, до прекрасного є основою розвитку особистості, на цьому наголошує Глава держави Віктор Янукович у соціальних ініціативах «Діти – майбутнє України», на це спрямовані зусилля районної влади. Тому важливого значення набувають подібні заходи», – зазначив Віктор Алєксєєнко. Він також висловив слова безмежної вдячності талановитій Ользі Таран, побажав нових творчих здобутків.Про потребу людей у єднанні з прекрасним, про збереження і поширення духовних цінностей говорив Олексій Дядечко.Зі словами вітань виступили сільський голова Ольга Козловська, колега по роботі, директор загальноосвітньої школи №4 Світлана Коробицька, колишня учениця Владислава Рекман, товариші по творчості Олександр Рогозний, Василь Лапушкін, Володимир Мірошниченко. Музичні вітання надсилав колишній учень, відомий бандурист Віталій Мороз. У виставкових залах представлено більше ста робіт: портрети, пейзажі, натюрморти, які виконані аквареллю та олією.

5.jpg5555555555555