2.jpg11111111111111111111

Під такою назвою пройшов круглий стіл керівників гуртків Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, який провела директор центру Валентина Моша.У своєму вступному слові начальник відділу освіти райдержадміністрації Юлія Білокінь познайомила присутніх з першими результатами забезпечення у Лубенському районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». Зокрема, повідомила, що у 2013-2014 навчальному році 54 гуртки РЦДЮТ працюють на базі 19 шкіл, роботою у них охоплено 1158 дітей, що на 10 гуртків і 274 дитини більше порівняно з минулим навчальним роком. Відсоток охоплення дітей шкільного віку позашкільною освітою складає 49,3% проти 36% у минулому році, тобто зріс на 13,3%.

Також начальник відділу освіти наголосила на подальшому збільшенні фінансування сільськими радами у 2014 році гурткової робота, а саме: у 2014 році заплановано сільськими радами передати субвенції на позашкільну освіту у сумі 548,4 тис. грн. (301 година гурткової роботи), що на 111,9 тис. грн. (41 годину) більше у порівнянні з 2013 роком; у 2014 році вперше передадуть субвенції для гурткової роботи такі сільські ради: Бієвецька 6 тис. грн., Ісківецька 17 тис. грн.,Тишківська 7 тис. грн., Мгарська 5 тис. грн.Завданням керівників гуртків є змістовне наповнення гурткової роботи, використання сучасних досягнень педагогічної науки в організації та проведенні позашкільних занять, мотивація дітей відвідувати гуртки.Засідання проведено у формі тренінгового заняття, під час якого керівники гуртків виконували практичні завдання, обговорювали структуру ефективного сучасного заняття гуртка.Керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Наталія Ятел поділилася досвідом роботи з питань створення умов для навчання та розвитку у гуртках дітей з особливими освітніми потребами.Засідання пройшло творчо, по-діловому, кожен учасник виніс із нього чіткий алгоритм своєї подальшої роботи.