211111111111111111

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку. Започатковане свято 1994 року згідно Указу Президента на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України. Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ та зв'язківці. 15 листопада у  приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Щирі слова вітань людям, котрі своєю творчою працею відкривають нашим громадянам надійне вікно у широкий інформаційний світ надсилали голова районної ради Олексій Дядечко,  виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Вікторія Мартиневська,  заступник голови райдержадміністрації Василь Куксань. Виступаючі зазначили важливість неупередженої, об’єктивної інформації, яку отримують люди через засоби масової інформації, які впливають на формування суспільної думки громадян. Побажали міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя.Кращі працівники були відзначені та нагороджені почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і подяками.Девіз працівників зв’язку та сфери інформатизації: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою». Розвиток інформаційних технологій, телебачення, радіо і зв’язку – невід’ємна складова сучасності. Їх роль у житті держави та кожної людини стрімко зростає. Тож бажаємо вам трудових і творчих звершень у професійній діяльності, нехай вдалими будуть всі ваші справи і починання, переконливим – слово та чистим – сумління, зичимо невичерпної наснаги міцного здоров’я, щастя, благополуччя.